БЦ «Валмі»

вул. Новокостянтинівська 13/10
Опис

БЦ Valmi (Валмі) розташований по вулиці Новокостянтинівська Подільського району Києва. Найближчі доступні станції метро - Петрівка та Тараса Шевченка. Дизайн внутрішніх приміщень та офісів у бізнес-центрі розроблений з урахуванням усіх необхідних зручностей – килимки та доріжки, панелі з натурального дерева, столярка з дубу, ліфти останнього покоління.

Серед наших улюблених клієнтів: Автокомплекс АВТ Баварія Імпортер BMW Group, Единбурзька бізнес-школа та багато інших компаній, які гідно оцінили зручність та оснащеність бізнес-центру Валмі. Багатомісне паркування, велика розв'язка транспорту, конкурентна ставка по оренді – ідеальні умови для роботи Вашого бізнесу.

Переваги

Оренда без посередників

Приміщення 20-2000 м²

Послуга підбір офісу

Оптимальна орендна ставка

Зручне розташування

Розвинена інфраструктура

Сучасні інженерні системи

Охорона 24/7

Персональний менеджер

Кафе

Парковка з відеоспостереженням на 100 п/міс.

Власна котельня

Особливості
Бізнес-центр класу «B» 3-х поверховий офісний будинок
Висота стель – 3 м
2 пасажирські ліфти
Загальна площа – 6600 кв.м.
Сучасні інженерні системи
Місце розташування
Подільський район м. Києва
5 хвилин на громадському транспорті до ст. «Петрівка»
10 хв до ст. «Тараса Шевченка»
Відмінна транспортна розв'язка
Розташування
Підбір офісу під ключ
Підібрати приміщення
Вільні приміщення
Кабінет №220, 2 поверх 1 кабінет (без вікон), 73,20 м. кв.
Кабінет №204, 2 поверх 3 кабінети з кухнею, 105,12 м.кв
Кабінет №303, 3 поверх 6 кабінетів з кухнею, 190,64 кв.м
Кабінет №302, 3 поверх 2 кабінети з "мокрою зоною" під кухню, 57,72 м.кв
Кабінет №216, 2 поверх 28,32 м.кв
Кабінет №308, 3 поверх 1 кабінет (з зенітним ліхтарем), 17,04 м.кв.
Площа: 190 кв. Кабінетна система (6 кабінетів із мокрою точкою під кухню) Площа вказана з урахуванням коефіцієнта площ загального користування. Ціна оренди: 7 $/кв.м. + ПДВ. Експлуатаційні витрати (opex): 3$/кв.м. + ПДВ та комунальні послуги.
Офіс №313 В оренду здається офіс, площею - 372,24 м.кв знаходиться на 3 поверсі. Ремонт в класичному стилі з дубовим декоративним оздобленням,люстрами та каміном. Покриття підлоги - ковролін.
Офіс №319 До вашої уваги в довгострокову оренду пропонується офіс № 319. Який знаходиться на 3 поверсі ,офіс (Open Space) площею - 118,92 м.кв. Ремонт з базовим офісним оздобленням, покриття підлоги - ковролін. Можна використовувати під будь-який вид діяльності.
Офіс №304 До вашої уваги в довгострокову оренду пропонується просторий, світлий офіс № 304. Кабінетна система.Загальна кількість кабінетів 7, знаходиться на 3 поверсі , площа 175,20 м.кв.В наявності базове офісне оздобленням, покриття підлоги - ковролін. Можна використовувати під будь-який вид діяльності (офіс, інтернет магазин) та інше.
Офіс №205 До вашої уваги в довгострокову оренду пропонується офіс № 205 (кабінетна система) 3 кабінети . Який знаходиться на 2 поверсі , площею -97,07 м.кв.Ремонт з базовим офісним оздобленням, покриття підлоги - ковролін. Можна використовувати під будь-який вид діяльності ( офіс, інтернет магазин та інше).
Офіс №206 До вашої уваги в довгострокову оренду пропонується офіс № 206 (кабінетна система) зі своїми санвузлами. Площа - 785,91 м.кв. ,знаходиться на 2 поверсі БЦ Валмі. Ремонт з базовим офісним оздобленням, покриття підлоги - кахель. Можна використовувати під будь-який вид діяльності ( офіс, інтернет магазин та інше).
Офіс №213 До вашої уваги в довгострокову оренду пропонується офіс № 213 (кабінетна система - 12 кабінетів), всередині приміщення є кухня . Який знаходиться на 2 поверсі , площею - 252,24 м.кв. у БЦ Валмі. Ремонт з базовим офісним оздобленням, покриття підлоги - ковролін. Можна використовувати під будь-який вид діяльності ( офіс, інтернет магазин та інше).
Офіс №214 До вашої уваги офіс №214 який знаходиться на 2 поверсі , площа - 58,68 м.кв. у БЦ Валмі. Ремонт з базовим офісним оздобленням, покриття підлоги - ламінат. Можна використовувати під будь-який вид діяльності.

Оренда офісу на Подолі

Приміщення або офіс в оренду на Подолі — це те, що потрібно. Зручна транспортна розв'язка, піша доступність метро та комфорт у бізнес-центрі. Орендувати офіс в Подільському районі міста Києва легко, якщо Ви звертаєтеся до компанії KRONOS. Роки бездоганної репутації, маса зручних офісів та приміщень для бізнесу в оренду, а також розташування офісів та приміщень для бізнесу, що здаються, дозволяють нам надавати максимально комфортний сервіс для наших постійних клієнтів — компаній, корпорацій та холдингів.

Оренда офісних приміщень та нежитлових площ у БЦ Валмі (Valmi)

Вибрати гідний великий офіс в оренду, або невеликий малогабаритний у зручному бізнес-центрі просто. Достатньо звернутися до компанії власника з репутацією, а орендодавець KRONOS саме таким є. Як найчастіше знаходять бізнес-центр Валмі: оренда офісу Поділ київ, оренда офісу в офісному центрі Валмі, а також оренда Київ офіс на Подолі.

Оренда приміщення та офісу відрізняються принципово, оскільки лише в другому випадку в дане поняття закладені всі можливі зручності для офісних співробітників. Якщо Ви шукаєте оренду майданчика під автосалон в Києві - в бізнес-центрі Валмі також знайдеться відмінне рішення. А якщо Ви хочете зняти невеликий офіс на подолі в Києві - офісний центр прийме нових мешканців.

Оренда у бізнес центрі Києва – це просто. Ми із задоволенням допоможемо вибрати, звертайтесь!

Часто задавані питання

Розкажіть про вашу компанію. Ви власники чи посередники?

Компанія «KRONOS» з 1991 року є керуючою компанією щодо утримання та оренди об'єктів нерухомості. У нашому управлінні знаходиться мережа офісних центрів, бізнес-центрів та ТРЦ, загальною площею понад 170 тис м2 і ця площа постійно збільшується. 97% наших клієнтів залишилися задоволені співпрацею та готові рекомендувати нас при нагоді. Ми власники та також співпрацюємо з рієлторами. Ми готові ручатися за те, що Ви отримаєте у нас «максимум» за цілком розумну ціну на оренду офісів та приміщень під комерційні цілі. Ми готові довести, що цінуємо Ваш час та пропонуємо найкращі умови!

Чи співпрацюєте ви з посередниками? На яких умовах?

Оскільки ми власники об'єктів нерухомості, то здаємо приміщення в оренду напряму без комісії для клієнта. Працюємо і через посередників також, виплачуємо комісійну винагороду посередникам за реалізовані угоди. Надаємо агентський договір. Якщо ви представляєте агентство нерухомості або працюєте індивідуальним консультантом з питань пошуку нерухомості, зверніться, будь ласка, у відділ оренди, для того щоб зареєструвати вашу компанію в нашій базі та отримувати актуальну інформацію щодо вакантності на наших об'єктах.

Як можна потрапити на перегляд офісу?

Для організації перегляду необхідно звернутися у відділ оренди за номерами, вказаними на сайті в розділі «контакти» та домовитися про зустріч на об'єкті з 09:00 до 18:00 (понеділок-п'ятниця). Звертаємо Вашу увагу, що бізнес-центри працюють цілодобово і всі поточні орендарі мають доступ до своїх офісів 24/7.

Що входить в ціну оренди офісу?

Користування орендованим приміщенням, включаючи обладнання, що знаходиться у ньому та користування загальними зонами бізнес-центру для доступу до орендованого офісу (коридори, ліфти і тд).

Яким чином відбувається доступ до орендованого офісу?

На території бізнес-центру відбувається цілодобова охорона та організація пропускного режиму. Бізнес-центр працює 24/7. Орендарі можуть заходити за умовами пропускного режиму.

В якому стані офіси до оренди?

Перед передачею приміщення новому орендарю в користування, проводиться косметичний ремонт. Приміщення може включати в себе обладнання, яке в ньому знаходиться та такі інженерні мережі: електропостачання, водопостачання та водовідведення, теплопостачання, вентиляція, кондиціонування, телекомунікації та ін.

Що входить в оплату комунальних послуг?

Під комунальними послугами, якими може забезпечуватись приміщення, розуміють електропостачання, водопостачання та водовідведення, теплопостачання та інші умови передбачені договором. Розмір плати за спожиті у приміщенні та ПЗК комунальні послуги визначається на підставі показників лічильників і даних, отриманих від постачальників послуг. Плата за спожиті комунальні послуги розраховується виходячи з чинних тарифів постачальників послуг. Теплопостачання та гаряче водозабезпечення може здійснюватися за допомогою виробничих потужностей власника приміщень та розраховується виходячи з чинних тарифів постачальників.

Як відбувається обслуговування бізнес-центру? Хто прибирає наші кабінети?

Власниками приміщення забезпечується надання наступних послуг з утримання приміщень загального користування: - цілодобова охорона та організація пропускного режиму; - вивезення та утилізація сміття; -прибирання приміщень загального користування; - експлуатаційне обслуговування. Прибирання в кабінетах орендарів може організовуватися ресурсами технічного персоналу бізнес-центру в індивідуальному порядку або власними ресурсами орендаря без включення в процес власників бізнес-центру.

Що не можна робити на території бізнес-центру? В своєму кабінеті?

Орендар зобов’язується не використовувати приміщення для жодних незаконних цілей. Орендар зобов’язаний дотримуватися чинного законодавства, включаючи, серед іншого, закони і цивільні акти відносно ліцензування і здійснення комерційної діяльності, правила і положення з охорони здоров'я і дотримання санітарних норм, техніки безпеки, правил безпеки клієнтів, протипожежної безпеки, природоохоронних правил і загальних правил громадського порядку.

Який механізм взаємодії у випадку, якщо нам знадобиться додаткове приміщення?

Наша компанія має у власності 10 об'єктів комерційної нерухомості в Києві та області. Також ми постійно знаходимося в пошуках нових об'єктів. Орендар може звернутися до власників бізнес-центру з проханням забезпечити його додатковими приміщеннями. Відділ оренди надасть інформацію щодо вакантних приміщень та допоможе підібрати оптимальний варіант офісного приміщення під ваші потреби.

Навіщо оплачувати гарантійний платіж(ГП)?

Це гарантія виконання орендарем договірних зобов'язань. Оплата ГП поширюється на: - Збереження майна при передачі приміщення в користування. Здійснюється опис майна та оцінювання його стану. При виїзді ця сама сума повертається орендарю, якщо весь стан майна збережено. - Терміни проживання. Власники хочуть знайти орендарів на тривалий термін. Оплата гарантійного платежу - певна гарантія того, що орендар раптово не змінить свої плани, на відміну від власників, що вже припинять рекламування приміщення та переговори з іншими потенційними орендарями. - Умови договору Сума гарантійного платежу розраховується та повертається з дотриманням всіх умов договору.

Як повертається гарантійний платіж(ГП)?

При виїзді орендаря, власники звертають увагу на збереження майна, відсутність заборгованості за орендну плату, комунальні послуги та інші умови згідно договору. Якщо все гаразд, ГП повертається орендарю. Сплачений гарантійний платіж може бути зарахований, як плата за останній місяць оренди у випадку згоди власників нерухомості та за відсутності заборгованості.