БЦ «Кронос»

вул. Гарета Джонса 15 (Сім'ї Хохлових)
Опис

БЦ Кронос розташований по вулиці Гарета Джонса (Сім'ї Хохлових(, у пішій доступності біля станції метро Дорогожичі, Шевченківського району столиці. Структура бізнес-центру - це два окремі будинки, з кабінетною системою розташування офісів і новітнім ремонтом, охороною працюючої цілодобово і великим паркуванням.

Унікальне та зручне розташування бізнес-центру дозволяє орендарям певну свободу, яку всі цінують. Свободу у виборі та пересуванні.

Бізнес Центр "Кронос" - це найкращі можливості для Вашого бізнесу.

Переваги

Оренда без посередників

Приміщення 10-1200 м²

Послуга підбір офісу

Оптимальна орендна ставка

Зручне розташування

Розвинена інфраструктура

Сучасні інженерні системи

Охорона 24/7

Персональний менеджер

Кафе

Парковка з відеоспостереженням на 80 п/міс.

Власна котельня

Розташування
Підбір офісу під ключ
Підібрати приміщення
Вільні приміщення
Кабінет 101 б, 1 поверх 1 кабінет (біля кав'ярні), 54,72 м.кв
Кабінет 109, 1 поверх 1 кабінет, 51,72 м.кв
Кабінет 115, 1 поверх 1 кабінет, open space, 54,48 м.кв
Кабінет 129, 1 поверх дворівневий офіс, відкрите планування, 136,92 м.кв
Кабінет 211, 2 поверх 3 кімнати, хол, кухня,105,12 кв.м
Кабінет 120 1 кабінет, open space, 16,80 м.кв
Кабінет 236 2 кабінети, 55,82 м.кв
Кабінетна система (3 окремі кабінети), в кожному кабінеті встановлено кондиціонер Площа: 60,72 м.к.в. Ціна оренди: 4 у.о./м2 + ПДВ Експлуатаційні витрати (opex): 3 долл/м2 + ПДВ та комунальні послуги.
Оренда офісу №228: дворівневий офіс Оренда офісу №228: дворівневий офіс, відкрите планування (2 поверх) - 80,64 м.кв з урахуванням коефіцієнту площ загального користування - 1,2 у БЦ “Кронос”. Другий поверх, площею 35 м2, йде як бонус (без оплати).
Оренда офісу №15 271 метрів БЦ “Кронос” Оренда офісу №15 271,4 м. кв. з урахуванням коефіцієнту площ загального користування - 1,15 у БЦ “Кронос”. 5 кабінетів на 2 поверсі, із власним сан. вузлом та кухнею. Є можливість окремого входу з фасаду та з внутрішнього двору. В приміщенні два входа. Кабінети із великими панорамними вікнами.
Офіс, 10 поверх, 156,40 м.кв До вашої уваги в довгострокову оренду пропонується офіс (кабінетна система) Приміщення знаходиться на 10 поверсі площею 156,40 м.кв . Новий ремонт з базовим офісним оздобленням. Кабінетна система, два сан вузла.
Офіс,123,00 м.кв До вашої уваги в довгострокову оренду пропонується офіс : офіс знаходиться на 2 поверсі площею 123,00 м.кв . Просторий, світлий офіс, кабінетна система (4 кабінети) з виходом на велику терасу, ремонт з базовим офісним оздобленням, покриття підлоги - кахель.
Офіс №407 В довгострокову оренду пропонується офіс №407: знаходиться на 4 поверсі ,площа- 32,40 м.кв . Новий ремонт з базовим офісним оздобленням, покриття підлоги - ламінат. Підходить для використання під будь-який вид діяльності .
Офіс №440 До вашої уваги в довгострокову оренду пропонується мебльований офіс №440.Приміщення знаходиться на 4 поверсі площею 62,64 м.кв. Новий ремонт з базовим офісним оздобленням, покриття підлоги - паркет. Можна використовувати під будь-який вид діяльності .

Оренда офісу без посередників в Київі, Шевченківський район

Якщо Ви шукаєте офіс в оренду Київ, то Ви прийшли за правильною адресою. У компанії KRONOS розуміються на якісних приміщеннях та офісів в оренду для компаній, холдингів, бізнесів і навіть нежитлових приміщень для магазинів, кафе та ресторанів. Оренда офісу (Київ, Шевченківський район) сподобається тим, хто хоче мати офіс біля метро Дорогожичі.

Найзручніше розташування у нашій сфері – це офіс в оренду біля метро. Київ — велике місто, де легко загубитися. Але, ми пропонуємо оренду офісів та приміщень у пішій доступності від метро Дорогожичі у бізнес-центрі Кронос. Оренда офісних приміщень у бізнес-центрах Києва може бути приємною та доступною. достатньо просто залишити заявку на сайті компанії KRONOS для того, щоб орендувати офіс у Шевченківському районі міста Києва. Також ми із задоволенням запропонуємо Вам приміщення для різного бізнесу - оренда приміщення під магазин, дитячий садок або навіть автосалон.

Оренда комерційних приміщень Київ

У бізнес-центрах Києва можна легко і просто оформити оренду без посередників. В даному розділі нашого сайту представлений бізнес-центр Кронос, який знаходиться у Шевченківському районі столиці. Ми пропонуємо Вам оформити оренду офісу або іншого приміщення біля метро за доступною ціною.

Поспішайте орендувати найкраще приміщення для Вашого офісу!

Часто задавані питання

Розкажіть про вашу компанію. Ви власники чи посередники?

Компанія «KRONOS» з 1991 року є керуючою компанією щодо утримання та оренди об'єктів нерухомості. У нашому управлінні знаходиться мережа офісних центрів, бізнес-центрів та ТРЦ, загальною площею понад 170 тис м2 і ця площа постійно збільшується. 97% наших клієнтів залишилися задоволені співпрацею та готові рекомендувати нас при нагоді. Ми власники та також співпрацюємо з рієлторами. Ми готові ручатися за те, що Ви отримаєте у нас «максимум» за цілком розумну ціну на оренду офісів та приміщень під комерційні цілі. Ми готові довести, що цінуємо Ваш час та пропонуємо найкращі умови!

Чи співпрацюєте ви з посередниками? На яких умовах?

Оскільки ми власники об'єктів нерухомості, то здаємо приміщення в оренду напряму без комісії для клієнта. Працюємо і через посередників також, виплачуємо комісійну винагороду посередникам за реалізовані угоди. Надаємо агентський договір. Якщо ви представляєте агентство нерухомості або працюєте індивідуальним консультантом з питань пошуку нерухомості, зверніться, будь ласка, у відділ оренди, для того щоб зареєструвати вашу компанію в нашій базі та отримувати актуальну інформацію щодо вакантності на наших об'єктах.

Як можна потрапити на перегляд офісу?

Для організації перегляду необхідно звернутися у відділ оренди за номерами, вказаними на сайті в розділі «контакти» та домовитися про зустріч на об'єкті з 09:00 до 18:00 (понеділок-п'ятниця). Звертаємо Вашу увагу, що бізнес-центри працюють цілодобово і всі поточні орендарі мають доступ до своїх офісів 24/7.

Що входить в ціну оренди офісу?

Користування орендованим приміщенням, включаючи обладнання, що знаходиться у ньому та користування загальними зонами бізнес-центру для доступу до орендованого офісу (коридори, ліфти і тд).

Яким чином відбувається доступ до орендованого офісу?

На території бізнес-центру відбувається цілодобова охорона та організація пропускного режиму. Бізнес-центр працює 24/7. Орендарі можуть заходити за умовами пропускного режиму.

В якому стані офіси до оренди?

Перед передачею приміщення новому орендарю в користування, проводиться косметичний ремонт. Приміщення може включати в себе обладнання, яке в ньому знаходиться та такі інженерні мережі: електропостачання, водопостачання та водовідведення, теплопостачання, вентиляція, кондиціонування, телекомунікації та ін.

Що входить в оплату комунальних послуг?

Під комунальними послугами, якими може забезпечуватись приміщення, розуміють електропостачання, водопостачання та водовідведення, теплопостачання та інші умови передбачені договором. Розмір плати за спожиті у приміщенні та ПЗК комунальні послуги визначається на підставі показників лічильників і даних, отриманих від постачальників послуг. Плата за спожиті комунальні послуги розраховується виходячи з чинних тарифів постачальників послуг. Теплопостачання та гаряче водозабезпечення може здійснюватися за допомогою виробничих потужностей власника приміщень та розраховується виходячи з чинних тарифів постачальників.

Як відбувається обслуговування бізнес-центру? Хто прибирає наші кабінети?

Власниками приміщення забезпечується надання наступних послуг з утримання приміщень загального користування: - цілодобова охорона та організація пропускного режиму; - вивезення та утилізація сміття; -прибирання приміщень загального користування; - експлуатаційне обслуговування. Прибирання в кабінетах орендарів може організовуватися ресурсами технічного персоналу бізнес-центру в індивідуальному порядку або власними ресурсами орендаря без включення в процес власників бізнес-центру.

Що не можна робити на території бізнес-центру? В своєму кабінеті?

Орендар зобов’язується не використовувати приміщення для жодних незаконних цілей. Орендар зобов’язаний дотримуватися чинного законодавства, включаючи, серед іншого, закони і цивільні акти відносно ліцензування і здійснення комерційної діяльності, правила і положення з охорони здоров'я і дотримання санітарних норм, техніки безпеки, правил безпеки клієнтів, протипожежної безпеки, природоохоронних правил і загальних правил громадського порядку.

Який механізм взаємодії у випадку, якщо нам знадобиться додаткове приміщення?

Наша компанія має у власності 10 об'єктів комерційної нерухомості в Києві та області. Також ми постійно знаходимося в пошуках нових об'єктів. Орендар може звернутися до власників бізнес-центру з проханням забезпечити його додатковими приміщеннями. Відділ оренди надасть інформацію щодо вакантних приміщень та допоможе підібрати оптимальний варіант офісного приміщення під ваші потреби.

Навіщо оплачувати гарантійний платіж(ГП)?

Це гарантія виконання орендарем договірних зобов'язань. Оплата ГП поширюється на: - Збереження майна при передачі приміщення в користування. Здійснюється опис майна та оцінювання його стану. При виїзді ця сама сума повертається орендарю, якщо весь стан майна збережено. - Терміни проживання. Власники хочуть знайти орендарів на тривалий термін. Оплата гарантійного платежу - певна гарантія того, що орендар раптово не змінить свої плани, на відміну від власників, що вже припинять рекламування приміщення та переговори з іншими потенційними орендарями. - Умови договору Сума гарантійного платежу розраховується та повертається з дотриманням всіх умов договору.

Як повертається гарантійний платіж(ГП)?

При виїзді орендаря, власники звертають увагу на збереження майна, відсутність заборгованості за орендну плату, комунальні послуги та інші умови згідно договору. Якщо все гаразд, ГП повертається орендарю. Сплачений гарантійний платіж може бути зарахований, як плата за останній місяць оренди у випадку згоди власників нерухомості та за відсутності заборгованості.