БЦ «Кузнецький»

вул. Антоновича 64/16
Опис

З кінця 19 століття в центральній частині столиці почалося будівництво прибуткового будинку за спецзамовленням одного відомого роду киян. Невипадково було приготовлене місце будівництва - перехрестя вулиць Ковальської та Поліцейської, яке вибрав відомий український архітектор Риков Валеріан. Відповідно до назви старої адреси, оновлений БЦ отримав назву «Кузнецький». Всупереч протилежності стилів, дизайнерське рішення фасадної частини у стилі раціоналізаторського модерну другої епохи чудово поєднується з оновленим сучасним інтер'єром бізнес-центру. Важливо зазначити також, що будинок оформлений за допомогою арт-інсталяцій тематики ковальського ремесла. Окремо хочемо відзначити оснащення бізнес-центру Кузнецький: будинок 5-ти поверховий, обладнаний двома ліфтами марки SCHINDLER, є відеоспостереження на кожному поверсі, вхід відбувається за картковою системою, а охорона працює цілодобово.Комфортна розв'язка транспорту та піша доступність метро Олімпійська. БЦ Кузнецький – це доступна орендна ставка та ідеальні планування.

Переваги

Оренда без посередників

Приміщення 30-600 м²

Послуга підбір офісу

Оптимальна орендна ставка

Зручне розташування

Розвинена інфраструктура

Сучасні інженерні системи

Охорона 24/7

Персональний менеджер

Кафе

Власна котельня

Особливості
Бізнес-центр класу «А» 5-ти поверховий будинок, відновлений історичний фасад будівлі від 1910 р.п.
Висота стель: -1 поверх: 2,5 м., 2-й – 4-й поверхи: 3,4 м
2 ліфти фірми SCHINDLER
Загальна площа: 3700 кв.м.
Сучасні інженерні системи
Місце розташування
Голосіївський район м.Києва, ст. м. «Олімпійська»
Діловий центр міста
Відмінна транспортна розв'язка зручно добиратися до історичного центру Києва, на лівий берег, більшу частину правого берега
Розвинена інфраструктура
Розташування
Підбір офісу під ключ
Підібрати приміщення
Вільні приміщення
Магазин, салон, офіс відкритого типу, 1 поверх 2 фасадні входи, опенспейс, 2 кімнати, 2 санвузли, 172 м.кв
Кафе номер 1, 1 та мінус 1 поверх Торговий зал з барною стійкою та ліфтом для страв, їдальня, кухня з обладнанням (обговорюється). Окремий вхід. 199,24 м.кв (можливо розділити)
Dark kitchen, мінус 1 поверх Кухня із обладнанням, холодильними камерами, витяжками. Вхід із фасаду, з вул. Федорова. (Обладнання обговорюється), 140 м.кв
Магазин або салон, мінус 1 поверх Окремий вхід із фасаду (вул. Федорова). 61 м.кв
Офісне приміщення, 183 м кв. До вашої уваги пропонується офіс. 2 поверхи.В приміщенні виконаний якісний ремонт.Підлога- ковролін, ламінат.Освітлення світлодіодне. Система кондиціонування та вентиляції.Карткова система доступу.
Офісне приміщення, 655 м. кв До вашої уваги офісне приміщення.Якісно виконаний ремонт.Система кондиціонування та вентиляції.

Оренда офісів та приміщень у БЦ Кузнецький

Орендувати офіс у бізнес-центрі Кузнецький Ви можете прямо тут, у компанії KRONOS за доступною ціною. Про зручності бізнес-центру можна розповісти багато — є всі комунікації всередині, а сам бізнес центр знаходиться за 5 хвилин пішки від метро. Орендувати офіс у центрі Києва без посередників можна, залишивши заявку на сайті.

Оренда офісу, Голосіївський район, безпосередньо біля метро Олімпійська можлива, якщо Ви звертаєтеся за послугами без посередників — безпосередньо в компанію KRONOS. Зняти офіс у центрі міста і при цьому не помилитися можна у нас, за приємними цінами на комерційну нерухомість в оренду.

Зняти приміщення під офіс або магазин в Голосіївському районі

Голосіївський район близько межує з центром міста та Вашим співробітникам буде зручно добиратися на роботу. Ми пропонуємо орендувати приміщення під офіс чи магазин, а також ще кілька видів комерційної нерухомості у бізнес-центрі Кузнецького у центрі міста Києва за приємними цінами.

Найкращі умови для найкращих клієнтів! Звертайтесь!

Часто задавані питання

Розкажіть про вашу компанію. Ви власники чи посередники?

Компанія «KRONOS» з 1991 року є керуючою компанією щодо утримання та оренди об'єктів нерухомості. У нашому управлінні знаходиться мережа офісних центрів, бізнес-центрів та ТРЦ, загальною площею понад 170 тис м2 і ця площа постійно збільшується. 97% наших клієнтів залишилися задоволені співпрацею та готові рекомендувати нас при нагоді. Ми власники та також співпрацюємо з рієлторами. Ми готові ручатися за те, що Ви отримаєте у нас «максимум» за цілком розумну ціну на оренду офісів та приміщень під комерційні цілі. Ми готові довести, що цінуємо Ваш час та пропонуємо найкращі умови!

Чи співпрацюєте ви з посередниками? На яких умовах?

Оскільки ми власники об'єктів нерухомості, то здаємо приміщення в оренду напряму без комісії для клієнта. Працюємо і через посередників також, виплачуємо комісійну винагороду посередникам за реалізовані угоди. Надаємо агентський договір. Якщо ви представляєте агентство нерухомості або працюєте індивідуальним консультантом з питань пошуку нерухомості, зверніться, будь ласка, у відділ оренди, для того щоб зареєструвати вашу компанію в нашій базі та отримувати актуальну інформацію щодо вакантності на наших об'єктах.

Як можна потрапити на перегляд офісу?

Для організації перегляду необхідно звернутися у відділ оренди за номерами, вказаними на сайті в розділі «контакти» та домовитися про зустріч на об'єкті з 09:00 до 18:00 (понеділок-п'ятниця). Звертаємо Вашу увагу, що бізнес-центри працюють цілодобово і всі поточні орендарі мають доступ до своїх офісів 24/7.

Що входить в ціну оренди офісу?

Користування орендованим приміщенням, включаючи обладнання, що знаходиться у ньому та користування загальними зонами бізнес-центру для доступу до орендованого офісу (коридори, ліфти і тд).

Яким чином відбувається доступ до орендованого офісу?

На території бізнес-центру відбувається цілодобова охорона та організація пропускного режиму. Бізнес-центр працює 24/7. Орендарі можуть заходити за умовами пропускного режиму.

В якому стані офіси до оренди?

Перед передачею приміщення новому орендарю в користування, проводиться косметичний ремонт. Приміщення може включати в себе обладнання, яке в ньому знаходиться та такі інженерні мережі: електропостачання, водопостачання та водовідведення, теплопостачання, вентиляція, кондиціонування, телекомунікації та ін.

Що входить в оплату комунальних послуг?

Під комунальними послугами, якими може забезпечуватись приміщення, розуміють електропостачання, водопостачання та водовідведення, теплопостачання та інші умови передбачені договором. Розмір плати за спожиті у приміщенні та ПЗК комунальні послуги визначається на підставі показників лічильників і даних, отриманих від постачальників послуг. Плата за спожиті комунальні послуги розраховується виходячи з чинних тарифів постачальників послуг. Теплопостачання та гаряче водозабезпечення може здійснюватися за допомогою виробничих потужностей власника приміщень та розраховується виходячи з чинних тарифів постачальників.

Як відбувається обслуговування бізнес-центру? Хто прибирає наші кабінети?

Власниками приміщення забезпечується надання наступних послуг з утримання приміщень загального користування: - цілодобова охорона та організація пропускного режиму; - вивезення та утилізація сміття; -прибирання приміщень загального користування; - експлуатаційне обслуговування. Прибирання в кабінетах орендарів може організовуватися ресурсами технічного персоналу бізнес-центру в індивідуальному порядку або власними ресурсами орендаря без включення в процес власників бізнес-центру.

Що не можна робити на території бізнес-центру? В своєму кабінеті?

Орендар зобов’язується не використовувати приміщення для жодних незаконних цілей. Орендар зобов’язаний дотримуватися чинного законодавства, включаючи, серед іншого, закони і цивільні акти відносно ліцензування і здійснення комерційної діяльності, правила і положення з охорони здоров'я і дотримання санітарних норм, техніки безпеки, правил безпеки клієнтів, протипожежної безпеки, природоохоронних правил і загальних правил громадського порядку.

Який механізм взаємодії у випадку, якщо нам знадобиться додаткове приміщення?

Наша компанія має у власності 10 об'єктів комерційної нерухомості в Києві та області. Також ми постійно знаходимося в пошуках нових об'єктів. Орендар може звернутися до власників бізнес-центру з проханням забезпечити його додатковими приміщеннями. Відділ оренди надасть інформацію щодо вакантних приміщень та допоможе підібрати оптимальний варіант офісного приміщення під ваші потреби.

Навіщо оплачувати гарантійний платіж(ГП)?

Це гарантія виконання орендарем договірних зобов'язань. Оплата ГП поширюється на: - Збереження майна при передачі приміщення в користування. Здійснюється опис майна та оцінювання його стану. При виїзді ця сама сума повертається орендарю, якщо весь стан майна збережено. - Терміни проживання. Власники хочуть знайти орендарів на тривалий термін. Оплата гарантійного платежу - певна гарантія того, що орендар раптово не змінить свої плани, на відміну від власників, що вже припинять рекламування приміщення та переговори з іншими потенційними орендарями. - Умови договору Сума гарантійного платежу розраховується та повертається з дотриманням всіх умов договору.

Як повертається гарантійний платіж(ГП)?

При виїзді орендаря, власники звертають увагу на збереження майна, відсутність заборгованості за орендну плату, комунальні послуги та інші умови згідно договору. Якщо все гаразд, ГП повертається орендарю. Сплачений гарантійний платіж може бути зарахований, як плата за останній місяць оренди у випадку згоди власників нерухомості та за відсутності заборгованості.