БЦ на вул. Дениса Монастирського 3А

вул. Дениса Монастирського 3А
Опис

Бізнес-центр на вул. Дениса Монастирського 3а вигідно орендувати за рахунок вдалого розташування об'єкта нерухомості в діловій частині Солом'янського району, що характеризується наявністю розвиненої інфраструктури, де все найважливіше для ведення бізнесу та активної життєдіяльності знаходиться в зоні пішої доступності.

Переваги

Оренда без посередників

Приміщення 50-600 м²

Послуга підбір офісу

Оптимальна орендна ставка

Зручне розташування

Розвинена інфраструктура

Сучасні інженерні системи

Охорона 24/7

Оптимальна орендна ставка

Персональний менеджер

Особливості
Офісна будівля
Гіпермаркет
Логістичний центр
Розташування
Підбір офісу під ключ
Підібрати приміщення
Вільні приміщення
Офісні приміщення, 2 поверх, 304,79 м.кв кабінетна система з кухнею, сан. вузлом
Офісні приміщення, 5 поверх, 237,60 м.кв кабінетна система з кухнею, сан. вузлом
Офісні приміщення, 4 поверх, 64,25 м.кв 2 кабінети
Офісні приміщення, 4 поверх, 292,80 м.кв кабінетна система, перегородки не до стелі
Офисні приміщення 4 поверх, 698,57 м.кв кабінетна система, кухня та сан. вузол на поверсі
Офіс, 4 поверх Оренда офісу (4 поверх) - 1 кабінет - 53,72 м.кв. з урахуванням коефіцієнту площ загального користування - 1,2 у БЦ на вул. Сурикова 3А.
Офісне приміщення 3 поверх,43,86 м.кв Оренда офісу (3 поверх) - 1 кабінет - 43,86 м.кв. з урахуванням коефіцієнту площ загального користування - 1,2 у БЦ на Сурикова 3А.
Офісне приміщення 2 поверх Оренда офісу (2 поверх) - кабінетна система з кухнею, сан. вузлом - 311,32 м.кв. За адресою наявні : центральна система кондиціонування і вентиляції ,пожежна сигналізація, охорона , відеоспостереження, система опалення, телекомунікаційна система: інтернет і телефон;
Офісне приміщення ,4 поверх 295,01 м.кв Оренда офісу (4 поверх) - 3 кабінета та 7 комірок - 295,01 м.кв. з урахуванням коефіцієнту площ загального користування - 1,2 В будівлі наявна: центральна система кондиціонування і вентиляції,пожежна сигналізація, охорона 24/7, відеоспостереження, система опалення, телекомунікаційна система: інтернет і телефон.

Оренда офісу у бізнес-центрі на вул. Дениса Монастирського 3а здійснюється у чотириповерховій офісній споруді класу «С», обладнаній:
- двома пасажирськими ліфтами виробництва компанії Otis;
- центральною системою кондиціювання та вентиляції повітря;
- Пожежною сигналізацією;
- охоронною системою з контролем допуску до будівлі;
- Відеоспостереженням;
- Системою опалення;
- Телекомунікаційною системою: інтернет та телефон.

Бізнес-центр на вул. Дениса Монастирського 3а не має власного автомобільного паркування, але орендарі можуть залишати свої машини на безкоштовному паркінгу Ultramarket, розташованого поруч з офісною спорудою.

Оренда офісу у бізнес-центрі на вул. Дениса Монастирського 3а виробляється на загальній території будівлі 5000 кв.м., де на кожен поверх припадає по 1200 кв.м. типової площі. Власник готовий запропонувати своїм клієнтам офісні блоки від 120 кв. з якісним ремонтом та підключенням до всіх комунікацій будівлі. Також можливе здавання приміщень з меблями за бажанням орендаря.

Усі майданчики повністю готові до заселення і оподатковуються комісією, оскільки здаються безпосередньо від власника, без участі у угоді посередників.

Часто задавані питання

Розкажіть про вашу компанію. Ви власники чи посередники?

Компанія «KRONOS» з 1991 року є керуючою компанією щодо утримання та оренди об'єктів нерухомості. У нашому управлінні знаходиться мережа офісних центрів, бізнес-центрів та ТРЦ, загальною площею понад 170 тис м2 і ця площа постійно збільшується. 97% наших клієнтів залишилися задоволені співпрацею та готові рекомендувати нас при нагоді. Ми власники та також співпрацюємо з рієлторами. Ми готові ручатися за те, що Ви отримаєте у нас «максимум» за цілком розумну ціну на оренду офісів та приміщень під комерційні цілі. Ми готові довести, що цінуємо Ваш час та пропонуємо найкращі умови!

Чи співпрацюєте ви з посередниками? На яких умовах?

Оскільки ми власники об'єктів нерухомості, то здаємо приміщення в оренду напряму без комісії для клієнта. Працюємо і через посередників також, виплачуємо комісійну винагороду посередникам за реалізовані угоди. Надаємо агентський договір. Якщо ви представляєте агентство нерухомості або працюєте індивідуальним консультантом з питань пошуку нерухомості, зверніться, будь ласка, у відділ оренди, для того щоб зареєструвати вашу компанію в нашій базі та отримувати актуальну інформацію щодо вакантності на наших об'єктах.

Як можна потрапити на перегляд офісу?

Для організації перегляду необхідно звернутися у відділ оренди за номерами, вказаними на сайті в розділі «контакти» та домовитися про зустріч на об'єкті з 09:00 до 18:00 (понеділок-п'ятниця). Звертаємо Вашу увагу, що бізнес-центри працюють цілодобово і всі поточні орендарі мають доступ до своїх офісів 24/7.

Що входить в ціну оренди офісу?

Користування орендованим приміщенням, включаючи обладнання, що знаходиться у ньому та користування загальними зонами бізнес-центру для доступу до орендованого офісу (коридори, ліфти і тд).

Яким чином відбувається доступ до орендованого офісу?

На території бізнес-центру відбувається цілодобова охорона та організація пропускного режиму. Бізнес-центр працює 24/7. Орендарі можуть заходити за умовами пропускного режиму.

В якому стані офіси до оренди?

Перед передачею приміщення новому орендарю в користування, проводиться косметичний ремонт. Приміщення може включати в себе обладнання, яке в ньому знаходиться та такі інженерні мережі: електропостачання, водопостачання та водовідведення, теплопостачання, вентиляція, кондиціонування, телекомунікації та ін.

Що входить в оплату комунальних послуг?

Під комунальними послугами, якими може забезпечуватись приміщення, розуміють електропостачання, водопостачання та водовідведення, теплопостачання та інші умови передбачені договором. Розмір плати за спожиті у приміщенні та ПЗК комунальні послуги визначається на підставі показників лічильників і даних, отриманих від постачальників послуг. Плата за спожиті комунальні послуги розраховується виходячи з чинних тарифів постачальників послуг. Теплопостачання та гаряче водозабезпечення може здійснюватися за допомогою виробничих потужностей власника приміщень та розраховується виходячи з чинних тарифів постачальників.

Як відбувається обслуговування бізнес-центру? Хто прибирає наші кабінети?

Власниками приміщення забезпечується надання наступних послуг з утримання приміщень загального користування: - цілодобова охорона та організація пропускного режиму; - вивезення та утилізація сміття; -прибирання приміщень загального користування; - експлуатаційне обслуговування. Прибирання в кабінетах орендарів може організовуватися ресурсами технічного персоналу бізнес-центру в індивідуальному порядку або власними ресурсами орендаря без включення в процес власників бізнес-центру.

Що не можна робити на території бізнес-центру? В своєму кабінеті?

Орендар зобов’язується не використовувати приміщення для жодних незаконних цілей. Орендар зобов’язаний дотримуватися чинного законодавства, включаючи, серед іншого, закони і цивільні акти відносно ліцензування і здійснення комерційної діяльності, правила і положення з охорони здоров'я і дотримання санітарних норм, техніки безпеки, правил безпеки клієнтів, протипожежної безпеки, природоохоронних правил і загальних правил громадського порядку.

Який механізм взаємодії у випадку, якщо нам знадобиться додаткове приміщення?

Наша компанія має у власності 10 об'єктів комерційної нерухомості в Києві та області. Також ми постійно знаходимося в пошуках нових об'єктів. Орендар може звернутися до власників бізнес-центру з проханням забезпечити його додатковими приміщеннями. Відділ оренди надасть інформацію щодо вакантних приміщень та допоможе підібрати оптимальний варіант офісного приміщення під ваші потреби.

Навіщо оплачувати гарантійний платіж(ГП)?

Це гарантія виконання орендарем договірних зобов'язань. Оплата ГП поширюється на: - Збереження майна при передачі приміщення в користування. Здійснюється опис майна та оцінювання його стану. При виїзді ця сама сума повертається орендарю, якщо весь стан майна збережено. - Терміни проживання. Власники хочуть знайти орендарів на тривалий термін. Оплата гарантійного платежу - певна гарантія того, що орендар раптово не змінить свої плани, на відміну від власників, що вже припинять рекламування приміщення та переговори з іншими потенційними орендарями. - Умови договору Сума гарантійного платежу розраховується та повертається з дотриманням всіх умов договору.

Як повертається гарантійний платіж(ГП)?

При виїзді орендаря, власники звертають увагу на збереження майна, відсутність заборгованості за орендну плату, комунальні послуги та інші умови згідно договору. Якщо все гаразд, ГП повертається орендарю. Сплачений гарантійний платіж може бути зарахований, як плата за останній місяць оренди у випадку згоди власників нерухомості та за відсутності заборгованості.