ТРЦ COSMO MULTIMALL

вул. Гетьмана 6
Опис

Оренда офісу та приміщень в Києві

Приміщення для оренди мають сучасний ремонт та всю необхідну побутову комунікацію: енергозабезпечення, систему водопостачання, опалення, кондиціювання, каналізацію.

Презентабельний ТРЦ COSMO MULTIMALL розташований у Солом'янському районі міста Київ. Добре розвинена транспортна розв'язка – метро та зупинки наземного транспорту в пішій доступності. ТРЦ має власну парковку на понад 1000 паркувальних місць. Панорамний ліфт доставить Вас до бутіків, магазинів гаджетів, розваг: льодова арена, боулінг, контактний зоопарк, кінотеатр. У ТРЦ COSMO MULTIMALL присутні продуктові супермаркети, кафе та ресторани.

Переваги

Оренда без посередників

Оптимальна орендна ставка

Охорона 24/7

Парковка

Розвинена інфраструктура

Зручне розташування

Кафе та ресторани на території

Особливості
Офісна будівля
Гіпермаркет
Логістичний центр
Розташування
Підбір офісу під ключ
Підібрати приміщення
Вільні приміщення
Торгівельне приміщення 3 поверх ТРЦ Торгова зала 70 м2 + кухня, приміщення для виробництва їжі.
Офісне приміщення, 7 поверх, 230 м.кв Корпус А. Опенспейс з санвузлом
Офісне приміщення, 7 поверх Площа: 2000 кв.м. Відкрите планування з обладнаними робочими зонами: кімнати переговорів, окремі кабінети, зона рецепції, простора кухня, 2 великих сан. вузла, гардероб.
Офісні приміщення 8-10 поверх До Вашої уваги офісні приміщення в презентабельному ТРЦ поруч багато зупинок громадського транспорту, а також наявність паркінгу на понад 800 машиномісць.У приміщеннях системи енергозабезпечення, водозабезпечення, опалення, каналізації, вентиляції та кондиціювання.
Трирівневий офіс 724 м.кв. Офіс знаходиться в ТРЦ в пішій доступності від м.Шулявська, поруч багато зупинок громадського транспорту, наявний паркінг на 800 машиномісць.Технічні характеристики площа – 724 кв. м. три рівні з третього по п'ятий поверхи. У приміщеннях системи енергозабезпечення, водозабезпечення, опалення, каналізації, вентиляції та кондиціювання.Підлога – ковролін, стіни – фарба.Кабінетна система зі скляними перегородками, сан. вузол. на кожному поверсі, поверхи з'єднані між собою гвинтовими сходами та ліфтом.
Офісні приміщення 484 м.кв. До Вашої уваги офісні приміщення на 6-7 поверсі ТРЦ.Зручне розташування неподалік метро Шулявська, зупинки громадського транспорту та паркінг на території більш ніж на 800 паркомісць. Загальна площа 484 м.кв.
Офіс 250 м.кв. 6 поверх До вашої уваги в довгострокову оренду пропонується офіс площею 250 м.кв. на 6 поверсі ТРЦ.У приміщенні системи енергозабезпечення, водозабезпечення, опалення, каналізації, вентиляції та кондиціювання.

Оренда офісу в Солом'янському районі – практична альтернатива

Ваша компанія активно розширюється і старий офіс не відповідає всім необхідним вимогам? Це не привід шукати нове місце на «двірках» Києва або витрачати колосальні суми на оренду нежитлової нерухомості у центрі. Фахівці компанії KRONOS мають багаторічний досвід підбору оптимального рішення для оренди офісних приміщень. Завдяки різноманітним пропозиціям у нашій базі даних, ми допоможемо винайняти офісне приміщення в Києві з урахуванням побажань клієнта. Рекомендуємо ознайомитись з нашим каталогом для оренди приміщень у столиці, зокрема – звернути увагу на оренду комерційної нерухомості у Солом'янському районі.

Оренда офісу у ТРЦ "COSMO MULTIMALL": яка вигода?

Оренда офісу в Солом'янському районі столиці – відмінне рішення для тих, хто цінує комфорт та престиж. ТРЦ "COSMO MULTIMALL" – приваблива локація за багатьма параметрами:

  • Наявність власного паркування
  • Близькість до станції метро Шулявська та зупинки наземного транспорту на всі кінці міста
  • Сучасні офіси з усією необхідною інфраструктурою
  • Ціна оренди приміщення в ТРЦ на Шулявці значно нижча, ніж аналогічний простір у центрі столиці

Ще одним плюсом у питанні оренди офісу у ТРЦ є можливість налагодження ділових контактів з іншими фірмами. Проведення тимбілдингу чи корпоративу також не є проблемою. Усі необхідні приміщення ви знайдете в одному будинку!

Гарантуємо, що з компанією KRONOS Ви у найкоротший термін підберете бажаний офіс для оренди в ТРЦ. Допоможемо зняти офіс, який задовольнить потреби вашого бізнесу. Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів!

Часто задавані питання

Розкажіть про вашу компанію. Ви власники чи посередники?

Компанія «KRONOS» з 1991 року є керуючою компанією щодо утримання та оренди об'єктів нерухомості. У нашому управлінні знаходиться мережа офісних центрів, бізнес-центрів та ТРЦ, загальною площею понад 170 тис м2 і ця площа постійно збільшується. 97% наших клієнтів залишилися задоволені співпрацею та готові рекомендувати нас при нагоді. Ми власники та також співпрацюємо з рієлторами. Ми готові ручатися за те, що Ви отримаєте у нас «максимум» за цілком розумну ціну на оренду офісів та приміщень під комерційні цілі. Ми готові довести, що цінуємо Ваш час та пропонуємо найкращі умови!

Чи співпрацюєте ви з посередниками? На яких умовах?

Оскільки ми власники об'єктів нерухомості, то здаємо приміщення в оренду напряму без комісії для клієнта. Працюємо і через посередників також, виплачуємо комісійну винагороду посередникам за реалізовані угоди. Надаємо агентський договір. Якщо ви представляєте агентство нерухомості або працюєте індивідуальним консультантом з питань пошуку нерухомості, зверніться, будь ласка, у відділ оренди, для того щоб зареєструвати вашу компанію в нашій базі та отримувати актуальну інформацію щодо вакантності на наших об'єктах.

Як можна потрапити на перегляд офісу?

Для організації перегляду необхідно звернутися у відділ оренди за номерами, вказаними на сайті в розділі «контакти» та домовитися про зустріч на об'єкті з 09:00 до 18:00 (понеділок-п'ятниця). Звертаємо Вашу увагу, що бізнес-центри працюють цілодобово і всі поточні орендарі мають доступ до своїх офісів 24/7.

Що входить в ціну оренди офісу?

Користування орендованим приміщенням, включаючи обладнання, що знаходиться у ньому та користування загальними зонами бізнес-центру для доступу до орендованого офісу (коридори, ліфти і тд).

Яким чином відбувається доступ до орендованого офісу?

На території бізнес-центру відбувається цілодобова охорона та організація пропускного режиму. Бізнес-центр працює 24/7. Орендарі можуть заходити за умовами пропускного режиму.

В якому стані офіси до оренди?

Перед передачею приміщення новому орендарю в користування, проводиться косметичний ремонт. Приміщення може включати в себе обладнання, яке в ньому знаходиться та такі інженерні мережі: електропостачання, водопостачання та водовідведення, теплопостачання, вентиляція, кондиціонування, телекомунікації та ін.

Що входить в оплату комунальних послуг?

Під комунальними послугами, якими може забезпечуватись приміщення, розуміють електропостачання, водопостачання та водовідведення, теплопостачання та інші умови передбачені договором. Розмір плати за спожиті у приміщенні та ПЗК комунальні послуги визначається на підставі показників лічильників і даних, отриманих від постачальників послуг. Плата за спожиті комунальні послуги розраховується виходячи з чинних тарифів постачальників послуг. Теплопостачання та гаряче водозабезпечення може здійснюватися за допомогою виробничих потужностей власника приміщень та розраховується виходячи з чинних тарифів постачальників.

Як відбувається обслуговування бізнес-центру? Хто прибирає наші кабінети?

Власниками приміщення забезпечується надання наступних послуг з утримання приміщень загального користування: - цілодобова охорона та організація пропускного режиму; - вивезення та утилізація сміття; -прибирання приміщень загального користування; - експлуатаційне обслуговування. Прибирання в кабінетах орендарів може організовуватися ресурсами технічного персоналу бізнес-центру в індивідуальному порядку або власними ресурсами орендаря без включення в процес власників бізнес-центру.

Що не можна робити на території бізнес-центру? В своєму кабінеті?

Орендар зобов’язується не використовувати приміщення для жодних незаконних цілей. Орендар зобов’язаний дотримуватися чинного законодавства, включаючи, серед іншого, закони і цивільні акти відносно ліцензування і здійснення комерційної діяльності, правила і положення з охорони здоров'я і дотримання санітарних норм, техніки безпеки, правил безпеки клієнтів, протипожежної безпеки, природоохоронних правил і загальних правил громадського порядку.

Який механізм взаємодії у випадку, якщо нам знадобиться додаткове приміщення?

Наша компанія має у власності 10 об'єктів комерційної нерухомості в Києві та області. Також ми постійно знаходимося в пошуках нових об'єктів. Орендар може звернутися до власників бізнес-центру з проханням забезпечити його додатковими приміщеннями. Відділ оренди надасть інформацію щодо вакантних приміщень та допоможе підібрати оптимальний варіант офісного приміщення під ваші потреби.

Навіщо оплачувати гарантійний платіж(ГП)?

Це гарантія виконання орендарем договірних зобов'язань. Оплата ГП поширюється на: - Збереження майна при передачі приміщення в користування. Здійснюється опис майна та оцінювання його стану. При виїзді ця сама сума повертається орендарю, якщо весь стан майна збережено. - Терміни проживання. Власники хочуть знайти орендарів на тривалий термін. Оплата гарантійного платежу - певна гарантія того, що орендар раптово не змінить свої плани, на відміну від власників, що вже припинять рекламування приміщення та переговори з іншими потенційними орендарями. - Умови договору Сума гарантійного платежу розраховується та повертається з дотриманням всіх умов договору.

Як повертається гарантійний платіж(ГП)?

При виїзді орендаря, власники звертають увагу на збереження майна, відсутність заборгованості за орендну плату, комунальні послуги та інші умови згідно договору. Якщо все гаразд, ГП повертається орендарю. Сплачений гарантійний платіж може бути зарахований, як плата за останній місяць оренди у випадку згоди власників нерухомості та за відсутності заборгованості.