ЖК «Ізумрудний»

вул. Генерала Шаповала (Механізаторів) 2Б
Опис

Нові офіси у житловому комплексі "Ізумрудний" кияни вважають осередком зручності, розташованим серед неймовірної кількості зелені. Комфортна структура ЖК має все необхідне для Ваших співробітників. У житловому комплексі є кафе, великі магазини, ресторан, навіть відділення банків, а також новітній спортивний комплекс, салон краси та приватна клініка Eurolab.

ЖК "Ізумрудний" розташовується неподалік центральної частини міста Києва, в 5-ти хвилинах від Солом'янського парку і 15 хвилинах від метро Вокзальна.

Приміщення в оренду та офіси знаходяться у житловому комплексі Ізумрудний на третьому поверсі. Орендна площа в 359,5 квадратних метрів має найякісніший ремонт, а комфортне середовище для успішної роботи залежить від цього. Головний позитивний момент – це панорамні види. А три великі балкони і окрема тераса над парком, а також закрита територія під наглядом допоможуть Вам зробити правильний вибір.

Переваги

Оренда без посередників

Приміщення 60-360 м²

Послуга підбору офісу

Оптимальна орендна ставка

Зручне розташування

Розвинена інфраструктура

Сучасні інженерні системи

Охорона 24/7

Персональний менеджер

Охраняемый критий паркінг

Особливості
3 поверх
Висота стелі 3 м²
Кабінетна система
Окремий вхід
Індивідуальне кондиціювання у кожному кабінеті
Охоронна сигналізація
Простора тераса та балкони з гарним видом
Розташування
Підбір офісу під ключ
Підібрати приміщення
Вільні приміщення

Оренда офісів та приміщень у Солом'янському районі Києва

Оренда офісу в ЖК "Ізумрудний" - це зручність та комфорт Солом'янського району, нерозривно пов'язані з приємними умовами оренди приміщень у компанії KRONOS. Ми маємо стабільну репутацію у сфері оренди, купівлі та продажу нерухомості. Нам довіряють найцінніше і ми ніколи не підводимо. Оренда офісу у житловому комплексі "Ізумрудний" стане для Вас приємним придбанням, яке дозволить комфортно розмістити співробітників вашого бізнесу.

Ми пропонуємо офіси та нежитлові приміщення в оренду для Вашого бізнесу в ЖК "Ізумрудний" за приємними цінами. В наявності приміщення під офіс, нежитлові приміщення для бізнесу, а також гарне приміщення під дитячий садок. А Ви розумієте, наскільки це може бути актуальним у ЖК.

Зняти приміщення під дитячий садок — просто

Оренда приміщення під дитячий садок у Києві може бути складною тільки на перший погляд. У ЖК "Ізумрудний" Ви знайдете вже готове приміщення для організації дитячого садка у житловому комплексі. Ви не зможете відмовитися від найвигіднішої пропозиції щодо оренди приміщень без посередників, яку ми Вам зробимо.

Звертайтеся до KRONOS для того, щоб зняти офіс чи приміщення для бізнесу!

Часто задавані питання

Розкажіть про вашу компанію. Ви власники чи посередники?

Компанія «KRONOS» з 1991 року є керуючою компанією щодо утримання та оренди об'єктів нерухомості. У нашому управлінні знаходиться мережа офісних центрів, бізнес-центрів та ТРЦ, загальною площею понад 170 тис м2 і ця площа постійно збільшується. 97% наших клієнтів залишилися задоволені співпрацею та готові рекомендувати нас при нагоді. Ми власники та також співпрацюємо з рієлторами. Ми готові ручатися за те, що Ви отримаєте у нас «максимум» за цілком розумну ціну на оренду офісів та приміщень під комерційні цілі. Ми готові довести, що цінуємо Ваш час та пропонуємо найкращі умови!

Чи співпрацюєте ви з посередниками? На яких умовах?

Оскільки ми власники об'єктів нерухомості, то здаємо приміщення в оренду напряму без комісії для клієнта. Працюємо і через посередників також, виплачуємо комісійну винагороду посередникам за реалізовані угоди. Надаємо агентський договір. Якщо ви представляєте агентство нерухомості або працюєте індивідуальним консультантом з питань пошуку нерухомості, зверніться, будь ласка, у відділ оренди, для того щоб зареєструвати вашу компанію в нашій базі та отримувати актуальну інформацію щодо вакантності на наших об'єктах.

Як можна потрапити на перегляд офісу?

Для організації перегляду необхідно звернутися у відділ оренди за номерами, вказаними на сайті в розділі «контакти» та домовитися про зустріч на об'єкті з 09:00 до 18:00 (понеділок-п'ятниця). Звертаємо Вашу увагу, що бізнес-центри працюють цілодобово і всі поточні орендарі мають доступ до своїх офісів 24/7.

Що входить в ціну оренди офісу?

Користування орендованим приміщенням, включаючи обладнання, що знаходиться у ньому та користування загальними зонами бізнес-центру для доступу до орендованого офісу (коридори, ліфти і тд).

Яким чином відбувається доступ до орендованого офісу?

На території бізнес-центру відбувається цілодобова охорона та організація пропускного режиму. Бізнес-центр працює 24/7. Орендарі можуть заходити за умовами пропускного режиму.

В якому стані офіси до оренди?

Перед передачею приміщення новому орендарю в користування, проводиться косметичний ремонт. Приміщення може включати в себе обладнання, яке в ньому знаходиться та такі інженерні мережі: електропостачання, водопостачання та водовідведення, теплопостачання, вентиляція, кондиціонування, телекомунікації та ін.

Що входить в оплату комунальних послуг?

Під комунальними послугами, якими може забезпечуватись приміщення, розуміють електропостачання, водопостачання та водовідведення, теплопостачання та інші умови передбачені договором. Розмір плати за спожиті у приміщенні та ПЗК комунальні послуги визначається на підставі показників лічильників і даних, отриманих від постачальників послуг. Плата за спожиті комунальні послуги розраховується виходячи з чинних тарифів постачальників послуг. Теплопостачання та гаряче водозабезпечення може здійснюватися за допомогою виробничих потужностей власника приміщень та розраховується виходячи з чинних тарифів постачальників.

Як відбувається обслуговування бізнес-центру? Хто прибирає наші кабінети?

Власниками приміщення забезпечується надання наступних послуг з утримання приміщень загального користування: - цілодобова охорона та організація пропускного режиму; - вивезення та утилізація сміття; -прибирання приміщень загального користування; - експлуатаційне обслуговування. Прибирання в кабінетах орендарів може організовуватися ресурсами технічного персоналу бізнес-центру в індивідуальному порядку або власними ресурсами орендаря без включення в процес власників бізнес-центру.

Що не можна робити на території бізнес-центру? В своєму кабінеті?

Орендар зобов’язується не використовувати приміщення для жодних незаконних цілей. Орендар зобов’язаний дотримуватися чинного законодавства, включаючи, серед іншого, закони і цивільні акти відносно ліцензування і здійснення комерційної діяльності, правила і положення з охорони здоров'я і дотримання санітарних норм, техніки безпеки, правил безпеки клієнтів, протипожежної безпеки, природоохоронних правил і загальних правил громадського порядку.

Який механізм взаємодії у випадку, якщо нам знадобиться додаткове приміщення?

Наша компанія має у власності 10 об'єктів комерційної нерухомості в Києві та області. Також ми постійно знаходимося в пошуках нових об'єктів. Орендар може звернутися до власників бізнес-центру з проханням забезпечити його додатковими приміщеннями. Відділ оренди надасть інформацію щодо вакантних приміщень та допоможе підібрати оптимальний варіант офісного приміщення під ваші потреби.

Навіщо оплачувати гарантійний платіж(ГП)?

Це гарантія виконання орендарем договірних зобов'язань. Оплата ГП поширюється на: - Збереження майна при передачі приміщення в користування. Здійснюється опис майна та оцінювання його стану. При виїзді ця сама сума повертається орендарю, якщо весь стан майна збережено. - Терміни проживання. Власники хочуть знайти орендарів на тривалий термін. Оплата гарантійного платежу - певна гарантія того, що орендар раптово не змінить свої плани, на відміну від власників, що вже припинять рекламування приміщення та переговори з іншими потенційними орендарями. - Умови договору Сума гарантійного платежу розраховується та повертається з дотриманням всіх умов договору.

Як повертається гарантійний платіж(ГП)?

При виїзді орендаря, власники звертають увагу на збереження майна, відсутність заборгованості за орендну плату, комунальні послуги та інші умови згідно договору. Якщо все гаразд, ГП повертається орендарю. Сплачений гарантійний платіж може бути зарахований, як плата за останній місяць оренди у випадку згоди власників нерухомості та за відсутності заборгованості.