БЦ HLYBOCHYTSKY

вул. Глибочицька, 44/4
Опис

Бізнес-центр «HLYBOCHYTSKY» розташований у Шевченківському районі столиці. Локалізується будинок у районі перетину транспортних маршрутів громадського транспорту. У пішій доступності станції метро «Контрактова площа» та «Лук'янівська». БЦ має власний величезний паркінг 5 000 кв.м. На першому поверсі розташовуються сучасний супермаркет "Ультрамаркет" та різні магазини.

Пропоновані під оренду приміщення площею від 800 кв.м., мають сучасний ремонт та блокову систему кабінетів.

Розташування
Підбір офісу під ключ
Підібрати приміщення
Вільні приміщення
Оренда офісних приміщень 1500,3000, 4500 м2 БЦ HLYBOCHYTSKY 1500 кв.м., 3000 кв.м., 4500 кв.м. Офіс з відкритим плануванням класу А (є на 2-4 поверхах). Поверх займає 1590 м2, є можливість його поділу. Нова будівля, всі комунікації. При відключенні централізованого світла, автоматично вмикається дизель-генератор для безперебійної роботи. Комерційні умови: Орендна ставка 14 $/м.кв.+ ПДВ + OPEX 6$/м.кв.+ ПДВ Парковка 5000 кв.м., гіпермаркет Ultramarket, кафе та магазини. Поряд зупинка транспорта, 5 хвилин від метро Лук’янівська та Контрактова площа.

Оренда офісу в Шевченківському районі: секрети успіху

Успіх будь-якого бізнесу залежить від кваліфікованого персоналу, а успіх продуктивності найманих працівників незмінно пов'язаний із комфортним робочим місцем. Якщо коротко, то кожному підприємцю потрібне місце, де можна розташувати офіс, організувати зустріч, провести переговори. Купівля офісу – це не доцільні витрати, особливо на початкових етапах розвитку компанії. Інша річ – зняти (орендувати) приміщення під офіс. Високим попитом користується оренда офісу у Шевченківському районі. Цей район є центральним у місті Київ. Саме сюди прямують туристи, транспортний трафік активніший, а велика кількість бізнес-центрів і розваг - дух захоплює. Оренда офісу в центрі Києва має низку додаткових особливостей:
• Чудова транспортна розв'язка.
• Привабливе розміщення офісу дозволить вашій компанії завжди бути в епіцентрі подій.
• У порівнянні з іншими районами Києва нежитлова нерухомість в оренду в Шевченківському районі коштуватиме дорожче. Але сучасний ремонт та престиж локації цього варті.

Оренда офісу в київському БЦ: оптимальний бюджет та відмінне розташування

Сучасні бізнес-центри приваблюють клієнтів не лише оригінальною архітектурою, а й місцем розташування. Жвава локація, де 24/7 вирує життя, чи невелике приміщення, поряд із парком? При виборі офісу слід врахувати, які параметри підходять для вас. Для того, щоб всебічно оцінити привілеї місця та зняти офіс у бажаному БЦ Києва, компанія KRONOS рекомендує розглянути наступні параметри пошуку:
• Наявність місць для паркування біля локації.
• Присутність «зелених острівців» – парків, скверів.
• «Сусідство» з іншими компаніями та підприємствами, що локалізуються поряд. Є можливість у майбутньому укласти ділове партнерство.
Наші спеціалісти допоможуть на всіх етапах угоди. Процес оренди офісу в одному із київських бізнес-центрів буде організовано з урахуванням ваших побажань. Не пропустіть можливість забронювати найкращий офіс!

Часто задавані питання

Розкажіть про вашу компанію. Ви власники чи посередники?

Компанія «KRONOS» з 1991 року є керуючою компанією щодо утримання та оренди об'єктів нерухомості. У нашому управлінні знаходиться мережа офісних центрів, бізнес-центрів та ТРЦ, загальною площею понад 170 тис м2 і ця площа постійно збільшується. 97% наших клієнтів залишилися задоволені співпрацею та готові рекомендувати нас при нагоді. Ми власники та також співпрацюємо з рієлторами. Ми готові ручатися за те, що Ви отримаєте у нас «максимум» за цілком розумну ціну на оренду офісів та приміщень під комерційні цілі. Ми готові довести, що цінуємо Ваш час та пропонуємо найкращі умови!

Чи співпрацюєте ви з посередниками? На яких умовах?

Оскільки ми власники об'єктів нерухомості, то здаємо приміщення в оренду напряму без комісії для клієнта. Працюємо і через посередників також, виплачуємо комісійну винагороду посередникам за реалізовані угоди. Надаємо агентський договір. Якщо ви представляєте агентство нерухомості або працюєте індивідуальним консультантом з питань пошуку нерухомості, зверніться, будь ласка, у відділ оренди, для того щоб зареєструвати вашу компанію в нашій базі та отримувати актуальну інформацію щодо вакантності на наших об'єктах.

Як можна потрапити на перегляд офісу?

Для організації перегляду необхідно звернутися у відділ оренди за номерами, вказаними на сайті в розділі «контакти» та домовитися про зустріч на об'єкті з 09:00 до 18:00 (понеділок-п'ятниця). Звертаємо Вашу увагу, що бізнес-центри працюють цілодобово і всі поточні орендарі мають доступ до своїх офісів 24/7.

Що входить в ціну оренди офісу?

Користування орендованим приміщенням, включаючи обладнання, що знаходиться у ньому та користування загальними зонами бізнес-центру для доступу до орендованого офісу (коридори, ліфти і тд).

Яким чином відбувається доступ до орендованого офісу?

На території бізнес-центру відбувається цілодобова охорона та організація пропускного режиму. Бізнес-центр працює 24/7. Орендарі можуть заходити за умовами пропускного режиму.

В якому стані офіси до оренди?

Перед передачею приміщення новому орендарю в користування, проводиться косметичний ремонт. Приміщення може включати в себе обладнання, яке в ньому знаходиться та такі інженерні мережі: електропостачання, водопостачання та водовідведення, теплопостачання, вентиляція, кондиціонування, телекомунікації та ін.

Що входить в оплату комунальних послуг?

Під комунальними послугами, якими може забезпечуватись приміщення, розуміють електропостачання, водопостачання та водовідведення, теплопостачання та інші умови передбачені договором. Розмір плати за спожиті у приміщенні та ПЗК комунальні послуги визначається на підставі показників лічильників і даних, отриманих від постачальників послуг. Плата за спожиті комунальні послуги розраховується виходячи з чинних тарифів постачальників послуг. Теплопостачання та гаряче водозабезпечення може здійснюватися за допомогою виробничих потужностей власника приміщень та розраховується виходячи з чинних тарифів постачальників.

Як відбувається обслуговування бізнес-центру? Хто прибирає наші кабінети?

Власниками приміщення забезпечується надання наступних послуг з утримання приміщень загального користування: - цілодобова охорона та організація пропускного режиму; - вивезення та утилізація сміття; -прибирання приміщень загального користування; - експлуатаційне обслуговування. Прибирання в кабінетах орендарів може організовуватися ресурсами технічного персоналу бізнес-центру в індивідуальному порядку або власними ресурсами орендаря без включення в процес власників бізнес-центру.

Що не можна робити на території бізнес-центру? В своєму кабінеті?

Орендар зобов’язується не використовувати приміщення для жодних незаконних цілей. Орендар зобов’язаний дотримуватися чинного законодавства, включаючи, серед іншого, закони і цивільні акти відносно ліцензування і здійснення комерційної діяльності, правила і положення з охорони здоров'я і дотримання санітарних норм, техніки безпеки, правил безпеки клієнтів, протипожежної безпеки, природоохоронних правил і загальних правил громадського порядку.

Який механізм взаємодії у випадку, якщо нам знадобиться додаткове приміщення?

Наша компанія має у власності 10 об'єктів комерційної нерухомості в Києві та області. Також ми постійно знаходимося в пошуках нових об'єктів. Орендар може звернутися до власників бізнес-центру з проханням забезпечити його додатковими приміщеннями. Відділ оренди надасть інформацію щодо вакантних приміщень та допоможе підібрати оптимальний варіант офісного приміщення під ваші потреби.

Навіщо оплачувати гарантійний платіж(ГП)?

Це гарантія виконання орендарем договірних зобов'язань. Оплата ГП поширюється на: - Збереження майна при передачі приміщення в користування. Здійснюється опис майна та оцінювання його стану. При виїзді ця сама сума повертається орендарю, якщо весь стан майна збережено. - Терміни проживання. Власники хочуть знайти орендарів на тривалий термін. Оплата гарантійного платежу - певна гарантія того, що орендар раптово не змінить свої плани, на відміну від власників, що вже припинять рекламування приміщення та переговори з іншими потенційними орендарями. - Умови договору Сума гарантійного платежу розраховується та повертається з дотриманням всіх умов договору.

Як повертається гарантійний платіж(ГП)?

При виїзді орендаря, власники звертають увагу на збереження майна, відсутність заборгованості за орендну плату, комунальні послуги та інші умови згідно договору. Якщо все гаразд, ГП повертається орендарю. Сплачений гарантійний платіж може бути зарахований, як плата за останній місяць оренди у випадку згоди власників нерухомості та за відсутності заборгованості.