Зняти офіс на Солом'янці: середні ціни і безліч незаперечних переваг

Характеристика Солом'янського району: переваги архітектурного фонду

Історичний та житловий масив, який розташований на правому березі Дніпра, в безпосередній близькості від центру, – це все про Солом'янський район міста Києва. Забудова району переважно малоповерхова, але зустрічаються і висотні будівлі. До висотних будинків Солом'янки відносяться сучасні новобудови – наприклад, ЖК «Смарагдовий» або ЖК «Пори року».

Солом'янський масив вважається зеленою оазою Києва. Тут присутні як затишні дворики з газонами та клумбами, так і спортивні майданчики, дитячі садки, школи. Паркувальні місця представлені в невеликій кількості, але сучасні високоповерхові бізнес-центри, в яких можна орендувати офісне приміщення, подбали про вирішення цього завдання. У таких локаціях передбачено підземний паркінг, який повністю задовольняє потреби мешканців чи співробітників БЦ.

Інфраструктура району представлена ​​дуже різноманітно: затишні кав'ярні, невеликі магазини та кіоски, популярний Солом'янський ринок, супермаркети, кафе, аптеки, відділення банків, салони краси, фітнес-клуби та інші необхідні для комфорту локації.

Переваги оренди офісів на Солом'янці від компанії KRONOS

Якщо ви плануєте оренду офісу в одному з офісних центрів столиці, Солом'янка – це чудовий варіант. Цей район підійде для офісів під мовні курси, туристичні агенції. Є приміщення під організацію приватного дитячого садка. Ціни на оренду у бізнес-центрах Києва суттєво варіюються. На ціноутворення впливає маса факторів: від транспортної інфраструктури, до престижності та року побудови самого ЖК або БЦ. Якщо ви шукаєте офіс на Солом'янці для оренди під бізнес-проекти – радимо звернути увагу на ЖК «Смарагдовий». Оренда в цьому Бізнес-центрі Києва допоможе заявити вашій компанії про фінансову стабільність і зарекомендує як надійного партнера.
Серед ключових плюсів оренди на Солом'янці:

• Приміщення під офіс від компанії KRONOS – це сучасний простір з усією необхідною інфраструктурою. Офіс повністю відповідає сучасним стандартам якості.
• Оптимізація бюджету компанії/підприємства, передбаченого для оплати оренди офісу.
• Надійність та впевненість у завтрашньому дні.
• Гарне транспортне сполучення, але віддаленість від великих та гучних магістралей.

Солом'янський район та компанія KRONOS пропонують Вам найкращі приміщення для довгострокової оренди у БЦ. Наші спеціалісти завжди раді допомогти з підбором оптимального рішення для офісного приміщення. Вам буде комфортно в новому офісі, якщо ви цінуєте спокій, при цьому хочете доступ до всіх інфраструктурних благ цивілізації.