Які плюси мають бути в офісі для оренди у центрі міста? Зручності для співробітників

Починаючи власну справу, важливо визначитися не лише з напрямком діяльності, продумати бізнес-план, скласти бюджет та підібрати кваліфікований персонал. Обов'язковою умовою є ще й комфортний офіс для роботи та ділових зустрічей. Початковий етап будь-якого бізнесу завжди супроводжується економією на всьому. Якщо купити офіс стартаперу не по кишені, завжди є альтернатива – оренда офісу в Києві. У цьому вся варіанті існує «підводний камінь». Багато підприємців намагаються заощадити, орендуючи офіс на околиці міста, або ще краще – за ним. Але така економія не дасть бажаних результатів. Навіть більше – може відштовхнути потенційних клієнтів та кваліфікованих співробітників. Згадуючи слова барона Ротшильда: «Ми не такі багаті, щоб купувати дешеві речі», компанія Кронос рекомендує оренду офісів у центральній частині міста, наприклад – Печерську. Довіртеся досвіду та багаторічній практиці. Ваші капіталовкладення в оренду приміщення під офіс у центрі Києва окупляться у найкоротші терміни, а бізнес позиціонуватиметься як статусний.

Переваги оренди офісу у центрі

Центр - ідеальне місце для довгострокової оренди приміщення у місті Київ. Кожен успішний підприємець підтвердить це. Наприклад:

  1. Вдале розташування. Оренда офісу в бізнес-центрі надає комфорт переміщення як співробітникам, так клієнтам компанії. Відмінна транспортна розв'язка не завадить їздити на роботу навіть із спальних районів міста, на околиці.
  2. Імідж та статусність. Центр Києва – конгломерат найпрестижніших локацій. Потенційні клієнти та співробітники розцінюють офіси в центрі міста, як успішні, а послуги компанії – затребуваними та ті, що приносять прибуток. Це є маркером надійності та стабільності бізнесу.
  3. Транспортна розв'язка та інфраструктура. Кожне місто влаштоване так, що більшість маршрутів міського транспорту проходять через центр. У серці мегаполісу більше паркувальних місць, а багато бізнес-центрів мають власне паркування. Оренда офісу, наприклад, у районі Дружби Народів, гарантує безперебійну роботу всіх мереж для комунікації: телефонія, інтернет тощо.
  4. Центральна частина міста – не лише історичне та підприємницьке «серце», а й соціальна частина мегаполісу. Орендуючи офіс біля метро Дружби Народів, компанія забезпечить собі швидку впізнаваність. Така локація сприяє інтересу до ваших послуг та мотивує скористатися ними.
  5. У центрі ви швидше підберете оптимальний варіант оренди приміщення, що задовольняє потреби фірми. Тут все передбачено для успішного ведення справ та вибір варіантів максимальний.

Вигідна оренда офісу в центрі: міф чи правда?

Плануючи оренду офісу в центрі Києва, багато хто шукає ідеальний варіант: офіс у престижному бізнес-центрі, власне паркування, якісний ремонт та готова до використання інфраструктура. Повірте, такий варіант цілком реальний. Більше того, звернувшись до професіоналів з оренди офісної нерухомості компанії КРОНОС, ви істотно заощадите час. Ми запропонуємо найкращі варіанти оренди приміщень під офіс у Києві.

Часто орендодавці здають офіси з послугами, що вже включені у вартість: охорона, прибирання, парковка.Перед тим, як орендувати офіс у центрі, наприклад, на Печерську, обов'язково ознайомтеся з договором про оренду, погодьте всі нюанси та переїжджайте в офіс-мрію.