Віддалена робота – не завада. Як працюють в агентстві нерухомості Кронос у карантин?

Карантин, covid-19, локдаун…Здається, що ці слова міцно влаштувалися в нашому лексиконі. Але всі складні історичні періоди люди вчилися адаптуватися до нових умов життя. Цікаво, а як почувається ріелторський бізнес у карантинний період? Читаємо у нашій статті.

Оренда офісної нерухомості під час карантину.

Віддалена робота – не завада. Як працюють в агентстві нерухомості Кронос у карантин?Як і більшість сфер діяльності не першої потреби, ріелторський сегмент послуг потрапив під заборону на роботу в період карантину. Однак це зовсім не означає, що пандемія паралізувала роботу ріелтерів до карантину. Якщо взяти приклади інших країн, та їх способи виходу з ситуації, то можна чітко простежити нові принципи роботи та перетворення, які знайшла ріелтерська сфера діяльності. Так, багато угод відкладалися, навіть закривалися, але бізнес – це динаміка, рух та постійна адаптація до нових умов та запитів ринку. Ріелтерам довелося терміново адаптуватися під нові умови праці. Наприклад, всіх співробітників іспанської компанії Albamar Group перевели на віддалений формат роботи. Крім того, в період карантину не було звільнено жодного працівника, навіть навпаки – прийнято нових співробітників. Компанія забезпечила працівникам, яким це необхідно, спеціальні перепустки для пересування містом громадським транспортом. Поняття home-office міцно прикипіло у повсякденні іспанських колег-ріелторів.

Експерти з турецької компанії Nova Property пішли ще далі. Окрім формату віддаленої роботи для співробітників, було ухвалено рішення про створення віртуальних турів на об'єкти. Всі переговори проводилися онлайн, щоб максимально убезпечити як співробітників, так і клієнтів. Як видно з прикладів, ріелторський бізнес не лише «вижив», а й зазнав якісних змін. Оренда офісу або приміщення в період карантину залишається актуальним питанням для багатьох сфер бізнесу.

Як працюють в агентстві нерухомості Кронос у карантин?

Віддалена робота – не завада. Як працюють в агентстві нерухомості Кронос у карантин?Поки вірусна пандемія в Україні не відступила, агентство нерухомості Кронос робить все, щоб розвивати ріелтерський бізнес у карантин. Для підтримки інтересу та формування пропозицій ми активно просуваємо рекламні кампанії в інтернеті. Формат віддаленої роботи, у пікові періоди карантину, став одним із пріоритетних. На сайті представлені всі об'єкти, які доступні для оренди та дозволяють задовольнити потреби бізнесу будь-якого формату. При зустрічі з клієнтами ріелтори дотримуються правил індивідуального захисту – носять маски, використовують санітайзери. Робота в карантин продовжується, просто змінилися деякі умови робочого процесу. Ситуація з covid-19 дозволила не тільки інакше поглянути на бізнес-процеси, усвідомити, що немає нічого стабільного чи постійного, але дає низку необхідних змін, які стають новою нормою. Тим не менш, для покупців та орендарів сьогодні сприятливі умови: попит знизився, а отже, вартість оренди приміщення теж зменшується. Якщо раніше оренда офісу в центрі Києва була чимось недоступною, то зараз саме час укладати довгострокові договори та переїздити на нове місце.