Печерськ: оренда офісних приміщень. Нюанси та переваги для співробітників

Характеристика Печерського району: культурні та історичні аспекти

Печерськ - один з найпрестижніших і найкомфортніших для роботи масивів столиці. Паралельно із цим – це ще й культурний, діловий центр Києва. У Печерському районі розташовується безліч культурних та історичних пам'яток: церков та монастирів. Найвідоміша пам'ятка – Києво-Печерська лавра. Тут розташовані театри, кінотеатри, велика кількість скверів та парків, головний з яких – Парк Вічної Слави. Житловий та офісний фонд Печерська дуже різноманітний: від старих дореволюційних будинків до новобудов. Частина дореволюційних будинків відреставрована і є елітним архітектурним фондом. Поруч із реконструйованими будинками присутні і помітно занепалі будинки. Значну частину архітектурного фонду Печерська становлять «сталінки» та пізніші – «хрущовки». Новобудови на Печерську представлені об'єктами бізнес та преміум класу.

Переваги оренди офісу на Печерську

Печерськ – один із найзеленіших районів Києва, не лише завдяки великій наявності парків та скверів. Добре озеленені двори житлових будинків, у багатьох з них є дитячі та спортивні майданчики. На Печерську добре розвинена соціальна та торговельно-розважальна інфраструктура. Добре розвинене наземне транспортне сполучення, у різних кінцях масиву присутні станції всіх трьох гілок київського метрополітену. Печерськ вважається не лише найпрестижнішим, а й зручним для роботи районом Києва.

Серед вже перерахованих вище плюсів оренди офісу в Києві, на Печерську, можна виділити наступні:

1. Не секрет, що 2/3 офісних співробітників приїздять з різних міст України та зарубіжжя. Робота в орендованому офісному приміщенні у центрі Києва – ознака соціального зростання та задоволення амбіцій. Багато керівників використовують зручну локацію в центрі міста для мотивації своїх співробітників. Такий крок сприятливо впливає на професійне зростання працівників. Отже, оренда офісу в одному із бізнес-центрів Києва – важливий крок у стратегії досягнення загального успіху компанії.
2. Печерськ є зеленим районом столиці, а сприятлива екологічна обстановка завжди приваблювала висококласних фахівців. Стартапери з IT сфери наслідують сучасний тренд на екологічність. Отже, оренда офісу на Печерську - чудова можливість отримати цінних співробітників у компанію.
3. Сучасні бізнес-центри часто проектуються як автономна держава – тут є свої фітнес-студії, салони краси, ресторани, кафе, відділення банків. Все, що може знадобитися співробітнику не тільки якісно працювати, а й проводити своє дозвілля.

Сама ідея про те, що потрібно зняти офіс у центрі Києва – має низку привабливих сторін. Але якщо ви хочете зарекомендувати себе як престижний роботодавець, солідний бізнес-партнер, варіант лише один – зняти офіс у бізнес-центрі на Печерську.

Співробітники компанії KRONOS завжди раді допомогти вам у виборі найкращого варіанту для оренди офісу на Печерську. Крім того, у нашому каталозі представлені інші об'єкти по всій столиці.