Офіс в аренду на Борщагівці. Історія району

Характеристика району Борщагівка: історична довідка

Цей масив є одним із найбільших серед околиць районів Києва. Розташовується Борщагівка на заході столиці в районі однойменної історичної місцевості. Згідно з історичними даними, назва Борщагівка була отримана цією місцевістю, для монастирів, що виділяються для сільськогосподарських потреб, – «на борщі». Тут були локалізовані злакові поля та городні господарства. Цікавий факт – назва району Борщагівка має збірний сенс – це всі історичні місця, які були виділені для потреб церков. До цього конгломерату можна віднести:

  • Михайлівську
  • Микільську
  • Петропавлівську
  • Софіївську
  • Братську (пізніше – Південна Борщагівка).

Масова забудова району, який став частиною Києва, розпочалася з 1960-х років. У цей період розпочинається активна забудова Микільської Борщагівки. Основний тип будівель – цегляні та панельні «хрущовки». 1978 року відбувається подія історичної важливості – створено транспортне сполучення Микільської Борщагівки з центром Києва. Південна Борщагівка активно забудовувалася з 80-х років 20-го століття, відповідно – житловий фонд тут новий і якісніший. Він представлений панельними багатоповерхівками та цегляними відомчими будівлями. У «нульових» борщагівський масив активно забудовується новими будинками – окремими будівлями та житловими комплексами із власною інфраструктурою.

Офіс в оренду – переваги району Борщагівка

Серед привабливих для оренди локацій на Борщагівці можна виділити ЖК «Парковий», побудований за типом «місто в місті». Комплекс включає всю необхідну для життя інфраструктуру: кафе, продуктові супермаркети, фітнес клуби, відділення банків, перукарні та багато інших соціальних установ. Ще одним чудовим варіантом, який варто розглянути, як оренда офісу в київському районі Борщагівка, є БЦ «Давлат». Локація передбачає зручну транспортну розв'язку, поруч розташована кільцева дорога. БЦ Давлат має продуктовий супермаркет на першому поверсі. Також є парковка перед БЦ, і на окремому майданчику біля магазинів, розраховані паркувальні місця орієнтовно на тисячу авто. Оренда комерційного приміщення у Києві – найкраще рішення для Вашого бізнесу. Про оренду приміщень у центрі Києва можна дізнатися з інших статей блогу компанії KRONOS, але вибравши офіс у Києві для оренди на Борщагівці, допоможуть такі переваги:

  1. Транспорт. Борщагівський масив не має поблизу станцій метро, ​​зате є лінія швидкісного трамвая. Завдяки цьому виду транспорту можна легко потрапити до центру Києва. Крім того, в різні райони міста можна дістатися тролейбусами, автобусами та маршрутними таксі.
  2. Соціальна та розважальна інфраструктура розвинені добре. Є різноманітні супермаркети відомих мереж, торгові центри, ринки, аптеки, кафе, ресторани, відділення банків.
  3. Територія масиву потопає у зелені. Відпочити під час перерв або після роботи можна в одному з кількох парків.
  4. Ціни. Відносно низька вартість оренди робить цей масив затребуваним та привабливим для орендарів різних сфер діяльності.

Шукаєте офіс у Києві для оренди, не за всі гроші світу? Спеціалісти KRONOS допоможуть підібрати та зняти найкращий офіс у Києві, який задовольнятиме Ваші потреби у розвитку бізнесу. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.